צרו איתנו קשר

ליצירת קשר בכל נושא מלאו את הטופס הבא

שאלות נפוצות

כתבנו להן תשובות כאן

מה מייחד את שטיחי הויניל שלנו?

מוצרי הויניל הפכו בשנים האחרונות למוצר מאד מבוקש ואהוב בקרב הישראליים, הרבה בזכות היתרונות השימושיים הרחבים שהם מציעים. בנוסף ליופי הוויזואלי והאפשרות העיצובית הרחבה שהדגמים מאפשרים,
היתרון הבולט שבהם הוא שהם מתנקים בקלילות ע"י מגבון או סמרטוט לח אפילו מכתמים כמו תבלינים, שטיחי הויניל שלנו לא סופגים ריחות ומיוצרים בייצור כחול לבן ומאפשרים לכולן ולכולם לעצב את הבית שלהם באופן קלאסי ושימושי.
יתכן שבחרתם לקשט עם שטיחי הויניל שלנו את המטבח, המקלחת, את חדר העבודה או חדר המשחקים – ישנם גם שבוחרים בשטיחי הויניל לעצב את בית העסק ונהנים מעיצוב שמייחד את המותג הספציפי שלכם.

מה מייחד את הפלייסמנטים שלנו?

תפקידו העיקרי של הפלייסמנט עד כה היה בשימוש בבתים פרטיים או במסעדות ובתי מלון במגוון עיצובים כאשר מטרתו הייתה עד היום להגן על השולחן ולשמור שלא ייפגם או יישחק על ידי הכלים שעליו ולמנוע מהנוזלים שנשפכו לחלחל על השולחן. פלייסמנטים ברחבי ישראל עשויים מחומרים שונים כמו עץ, במבוק, כותנה, פשתן, נייר, פלסטיק ועוד. אצלנו בLove Home   הצלחנו להבדיל את הפלייסמנטים שלנו מהשאר שמוצעים בשוק בזכות תוצאה סופית מושלמת שיצר לנו חומר הויניל ממנו הוא עשוי. כך שניתן להניח על הפלייסמנט גם סירים ומחבתות חמים. בנוסף, היתרון המשמעותי ביותר בפלייסמנטים שלנו היא העובדה שהם מתנקים בקלילות על ידי מגבון לח ולא סופגים נוזלים כלל. כלומר, המוצר נשאר בריחו הטבעי, ניתן לנקותו בקלילות, ובזכות הויניל למוצר תוחלת חיים ארוכה.

מה מייחד את שטיחי האסלות שלנו?

שטיחי האסלות הפתיעו אפילו אותנו בפופולריות שלהם. אם אלה לקוחות מבוגרים, אמהות לילדים קטנים או סטודנטים – יש נוחות רבה בשטיח שמתלבש סביב האסלה גם בגלל האפקט העיצובי שהוא נותן לחדר הנוחות בבית שלנו וגם בזכות העובדה שהוא לא סופג ריחות ונוזלים ומתנקה בקלילות רבה על ידי מגבון לח או אפילו שטיפה קלה באמבטיה. את שטיחי האסלות שלנו אי אפשר לכבס משום שאין צורך בכך. השטיח חוסך הרבה כאב ראש ומשלים את העיצוב שלנו בזכות הדגמים הרבים שהוא מוצע בהם.

מה מייחד את המפות שלנו?

כשתי נשים שאוהבות יותר מהכל לארח, נתקלנו בעצמנו בצורך במפות שלא סופגות נוזלים. לא פעם ולא פעמיים מצאנו את עצמנו בעת האירוח מנסות לספוג כוס קולה שנשפכה לאחד הילדים על השולחן או בסיטואציה שיותר קשה להכלה כאשר אחד האורחים רחמנא ליצלן מטפטף מרק עם כורכום על המפה החדשה שלנו ואנחנו פשוט יודעות באותו הרגע שהמפה החדשה הולכת לפח בסוף הארוחה. המפות החדשות שלנו עשויות מחומר שלא סופג נוזלים מה שמקל מאד על המארח/ת ומאפשר למוצר חיי שימוש ארוכי טווח ומראש פותר עבורינו את כל הסאגה עם הקולה, הכורכום או המרק. מי אמר שלא תענוג לארח?!

מה מייחד את הנרות שלנו?

לפני שנתחיל להסביר על הנר החדש של LOVE HOME , נשים קלפים על השולחן – כל הנרות שלנו נמסים אל תוך עצמם. מה זה אומר ? כשהנר דולק נוצרת בתוכו בועה, עד שהנר נגמר אל תוך עצמו – כלומר אין צורך להניח את הנרות שלנו על מגשים למיניהם, ניתן להניח אותם איפה שרק תרצו.
קריטריון חשוב נוסף שמרכיב את הנר שלנו הוא הזמן. לנר הקטן ביותר לוקח מעל עשר שעות להסתיים והנר הגדול מחזיק מעל מאה שעות! כל הנרות שלנו מגיעים בצורות עגולות ובצורת ביצה. הסט השלם המורכב מ ארבעה נרות ומשמש עבור לקוחות רבים שלנו כפריט נוי יוצא מן הכלל המעשיר את הבית שלכן בעיצוב קלאסי ואיכותי שמושך את העין.